Nákupy

3.9.2021

Oblékněte svého miláčka do nového kabátku

Má váš mobilní miláček stále ještě původní kabátek, do kterého jste ho oblékli při jeho koupi? Pak, pokud to již trvá nějaký ten pátek, měli byste ho vyšperkovat novým nápaditějším převlekem! Z úžasného krytu Xiaomi Redmi note 7 si můžete vybírat co srdce ráčí. A že třeba moje srdce ráčilo hodně a fakt jsem si nedokázala zprvu vybrat, protože nabídka je skutečně pestrá. A naprosto jiná, než bývala před lety, kdy jsem svého chytráčka Xiaomi Redmi note 7 oděla do obyčejného černého futrálu, protože jiný na prodejně prostě neměli. Ale vědoma si mé přirozené nešikovnosti a neopatrnosti, volila jsem alespoň tento rubáš, i když se mi vůbec ale vůbec nelíbil.

telefonování mobil

Jenže nastala doba změn a řekla jsem si, že spolu s mým kámošem spolu pěkně ulítneme a vrhli jsme se na webový portál nabízející úplně boží převleky, respektive obaly a pouzdra právě na tento typ. A věřte, že jsem byla na vrcholu blaha, když jsem se probírala takovými skvosty, kterým je sladké světlé r ů ž o v é p o u z d r o !!! Když jsem si představila to černé nenápadné a upatlané, se kterým jsem bojovala pár let a nyní mám možnost Xiaomáčka obléct do růůžové, prostě senzační věc!

nový mobil

Jenže ono to neskončilo jen u růžové – jsou nabízeny i parádní vzory a myslím, že si vybere každý. Chcete střídmou eleganci? Máte ji mít v jednotné různé barvě! Jste romanticky založená stejně jako já? Pak volte z pastelových barev s něžnými motivy motýlků a květinovými vzory, sovičkami či se na vašem pouzdru může uvelebit roztomilá malá Panda. Anebo máte rádi tajemno a tajůplno? I vzory záhadných mandal všech dostupných barev jsou vám k dispozici. Pro pány tvorstva tu číhá na pouzdru král zvířat lev či levhart – pánové, dáváte tím dámě najevo, že jste rváč a rádi se o svou vyvolenou postaráte. A po takových kavalírech je právě sháňka!!